Samolepka Želvy Ninja za oknem

Kód: 480
320 Kč 264 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
4.10.2022
Možnosti doručení

Veselá samolepící dekorace na zeď s motivem 3D Želvy Ninja za oknem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kdo by neznal čtveřici ochránců spravedlnosti  Želvy Ninja.

Leonardo s modrou páskou přes oči. Leo je z celé čtveřice nejstarší a plní úlohu jejího nejmenovaného vůdce. Nejlépe si také rozumí s mistrem Třískou. Jeho zbraní je dvojice mečů ninjato.

Raphael s červenou páskou přes oči. Raph je věčný rebel, vyzbrojený dvojicí trojzubých dýk sai. Je druhý nejstarší po Leonardovi a mezi oběma bratry často panuje rivalita. Není mu cizí smysl pro humor, i když poněkud cynický a zároveň je ze všech čtyř asi nejbojovnější.

Michelangelo s oranžovou páskou přes oči. Mickey je nejmladší z bratrů. Vtipálek a smíšek, který nezkazí žádnou legraci. Na rozdíl od Raphaela je ale jeho humor dobrosrdečný. Miluje pizzu s nejrůznějšími šílenými kombinacemi přísad. Bojuje dvěma nunčaky.

Donatello s fialovou páskou přes oči. Don je po Michelangelovi druhý nejmladší. Je tichý a přemýšlivý, s duší technika a vědce a ze všech čtyř bratrů nejméně inklinuje k násilnému řešení problémů. Většina techniky, kterou želvy používají, je jeho výtvorem (např. vysílačky, auto, Želvolet). Vyzbrojen je dlouhou dřevěnou holí bo.

3D samolepka Želvy Ninja teď může chránit malé království vašich dětí.

Nalepení této vinylové tapety může být i hrou pro ty nejmenší  a zároveň zakryje nedostatky na zdi nebo jiném použitelném povrchu.

Upozornění: Výrobce doporučuje dodržet lhůtu minimálně 4 týdny od vymalování, aby došlo k řádnému vyschnutí podkladu.

                  Pro dobrou přilnavost samolepek na zdi nejsou vhodné čerstvě natřené, vlhké a latexové povrchy včetně vodou omyvatelné výmalby

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětské samolepky na zeď
Velikost obrazu: 60 x 90 cm
Materiál: Vinyl