Návod

Jak postupovat při lepení samolepek na zeď

 

- samolepka se vždy lepí na rovný, hladký, čistý, nemastný a suchý povrch (zeď, nábytek, okna, zrcadla, dveře, podlaha ...)

- podle složitosti motivu můžeme samolepku lepit vcelku, nebo rozstříhat a lepit po částech

- lepit začínáme z vrchu a pod nejostřejším úhlem strhujeme podkladový materiál

- po jeho postupném odstranění držíme samolepku od zdi a ze shora přihlazujeme

- přihlazujeme tak, aby nezůstávaly bubliny. Po kompletním stržení podkladového materiálu a celkovém vyhlazení nám zůstává jen přilepená samolepka

- samolepku lze jednoduše odstranit

 

Upozornění:

Výrobce doporučuje dodržet lhůtu minimálně 4 týdny od vymalování, aby došlo k řádnému vyschnutí podkladu.

Pro dobrou přilnavost samolepek na zdi nejsou vhodné čerstvě natřené, vlhké a latexové povrchy včetně vodou omyvatelné výmalby (DULUX .......). V takovém případě doporučujeme nejdříve vyzkoušet přilepit malé části samolepky a také použít fén, díky kterému samolepka "změkne", lepidlo se rychleji aktivuje a motiv pak snáze drží.

Použít fén na vlasy také doporučujeme v případě hrubší zdi, tzn. lehce samolepku ohřívat a postupně stěrkou, nebo rukou "vtlačovat" do omítky. Samolepka tímto postupem "změkne" a poddá se lépe hrubší struktuře omítky.

 

 

 

 Aplikace samolepky 3D Kytky

 

Aplikace nástěnných hodin na zeď

 

 

 

Aplikace dětských samolepících hodin

 

Aplikace nálepky:

 1. Z povrchu, na který se chystáte aplikovat nálepku, odstraňte veškerou nečistotu a prach. Ujistěte se, že je povrch suchý a hladký. Nedoporučujeme na strukturovaný, nerovný povrch.
 2. Obstříhejte zhruba jednotlivé části nálepek tak, abyste je mohli zkušebně umístit na zeď.
 3. Připevněte vystřižené části nálepek na zeď pomocí lepící pásky (není součástí balení), zadní část nálepky zatím neodlepujte.
 4. Pokud jste spokojeni s rozmístěním nálepky, můžete se pustit do samotné aplikace na zeď. Odstraňte zadní část nálepky a pevně nálepku přitiskněte ke zdi. Pokud se na nálepce objeví vzduchové bubliny, odstraňte je vyhlazováním od středu nálepky směrem k jejímu okraji, a to např. pomocí suché utěrky.

    HOTOVO! :-)

Pozn.: Pokud budete chtít nálepku odstranit, usnadníte její odlepení pomocí vysoušeče vlasů. Pokud jste si jisti umístěním nálepky, body 2 a 3 můžete přeskočit.

 

Instalace hodinového strojku:

 1. Pěnový rámeček strojku vyjměte z obalu.
 2. Odstraňte lepící folii.
 3. Přitiskněte rámeček pevně k povrchu zdi.
 4. Vyjměte z obalu samotný strojek s ručičkami.
 5. Vložte strojek do pěnového rámečku.

   

 

3D přání - vzor